O mnie

RADCA PRAWNY DZIERŻONIÓW - O MNIE

radca prawny dzierżoniów
Radca prawny Bartosz Kwiatkowski jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Studiując równolegle dwa kierunki studiów uzyskał zarówno tytuł magistra administracji specjalność zarządzanie (2001r.) oraz magistra prawa (2003r.).
Odbył dwie trzyletnie aplikacje prawnicze, tj. sądową w Sądzie Okręgowym w Świdnicy i Sądzie Rejonowym w Dzierżoniowie, zakończoną złożonym egzaminem sędziowskim (2007r.) oraz adwokacką w Kancelarii Adwokackiej S. Gnat T. Gnat-Pigan spółce partnerskiej w Ząbkowicach Śl. (2010 – 2012).
 
Doświadczenie zawodowe, poza odbytymi aplikacjami prawniczymi, zdobywał także świadcząc stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych (m.in. „Różana” sp. z o.o., „Gran” sp. z o.o.) czy też we współpracy z kancelariami adwokackimi i radcowskimi.
 
Współpracował również z syndykiem masy upadłości przy prowadzeniu upadłości podmiotów takich jak: Bystrzyckie Fabryki Mebli S.A. w Bystrzycy Kł., EuroFarm Witold Duchiewicz w Stolcu, czy też Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Wałbrzychu Sp. z o.o. w Wałbrzychu, dla którego Sąd Rejonowy w Wałbrzychu ustanowił go kuratorem upadłego.
 
W lipcu 2011 r. został wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu (nr wpisu WR/WR/2140).
 
Począwszy od stycznia 2013 r. wykonuje zawód radcy prawnego w ramach prowadzenia indywidualnej Kancelarii Radcy Prawnego w Dzierżoniowie.

O nas

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosza Kwiatkowskiego jest nowoczesną i rozwijającą się kancelarią radcowską z siedzibą w Dzierżoniowie. Celem Kancelarii jest świadczenie wysokiej jakości usług prawnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.

Szybki kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Kwiatkowski
Dzierżoniów, Rynek 55/15
tel. kom. 606 584 016
e-mail: kancelaria@bartosz-kwiatkowski.pl